25 травня 2023 року – цей день в історії, основні події


Міністерство соціальної політики ще на початку року повідомило про перелік офіційних дат. Вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Святкувати День пошти почали за ініціативи Організації Об’єднаних Націй з 1974 року. 1768 р – Створення асигнаційні банків, які почали випуск паперових грошей. Це вдалий час для інвестування грошей. Це також День поварів. Читайте такожВихідні у червні 2021: як будемо відпочивати в перший місяць літаВ Україні – День філолога, День державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, в Перу – День клоуна, homepage у США – День Джефферсона Девіса, День вина, День паперового пакету для їжі, День чечітки, в Туркменістані – День міста Ашхабад, у Мексиці – День бухгалтера, в Аргентині – День травневої революції, у Люксембурзі – Свято святого Віллайброрда, в Гані – День африканської єдності, в Йорданії – День незалежності, у Болівії – День Чукісакі. Законодавством встановлено державні свята в жовтні 2023 в Україні.

На відміну від, наприклад, травня, у жовтні мало державних свят. На зборах Міжнародної організації архітекторів було вирішено вшановувати архітекторів у жовтні. На початку місяця вшановують вчителів. У другій половині місяця розпочнеться Великий піст – найважливіший і найсуворіший серед усіх у християнстві. Жовтень здебільшого асоціюється із Днем вчителя, який припадає на першу неділю місяця. Древнє правило так званої олександрійської православної пасхалії призначає святкувати Пасху в першу неділю після першого весняного повного місяця, після дня весняного рівнодення – 21 березень ст. 8 числа або у другу неділю жовтня вітаємо знайомих художників. 29 жовтня вітаємо робітників служби позавідомчої охорони. 23 жовтня вітаємо тих, хто створює рекламу. 28 жовтня згадують звільнення України від фашистських загарбників. 25 травня – День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Заслуговує особливої ували День захисників України. Але календар свят у жовтні на 2023 рік в України багатий також на інші важливі дати. Пам’ятну дату цього року запровадила Верховна Рада України своєю постановою. Це Радянське свято. Започатковано ще у 1952 році постановою Ради Міністрів СРСР. Цікаве свято День Шефа. 30 жовтня День працівників Державної податкової адміністрації. Проте місяць багатій на дати, коли вшановують працівників різних сфер. Він швидко перейняв практику упаковки в туби різних мазей і кремів, а також став володарем прав на цей винахід.

У цей день прийнято проводити конференції та зібрання щодо захисту прав робітників по всьому світі. Цього ж дня вшановують робітників санітарно-епідемічної служби. 10 числа – День робітників стандартизації і метрології. Загалом у церковному календарі 12 двонадесятих свят, і три з них (перехідні) залежать від дати Великодня, тож щороку припадають на різні числа. 5 числа – День архітектора. День пам’яті всіх жертв застосування хімічної зброї (Day of Remembrance for all Victims of Chemical Warfare) відзначається в світі з 2006 року за рішенням, прийнятим на конференції держав-учасниць Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та її знищення. День вшанування пам’яті загиблих мітингувальників «Революції гідності». Міжнародній День кулінарів та поварів відносно молоде свято. Яке сьогодні церковне свято 14 серпня 2021 (субота) – Початок Успенського посту. Яке народне і православне свято в українців 3 вересня 2021 року? Які свята відзначають 3-го вересня 2023 в Україні та світі? В Україні воно нове, але ось в Америці святкується з 1985 року. Календар на 2023 рік у жовтні зі святами в Україні багатий на такі дати. Святкові дні в жовтні на 2023 рік в україні мають свої дати, які не змінні з року в рік. Несприятливі дні – 7 та 9 травня.

В ці дні люди ходять до церкви на урочисту службу. У ці дні віруючі відвідують богослужіння та дотримуються посту (крім Різдва Христового та Богоявлення, якщо вони припадають на середу та п’ятницю). Віруюча частина населення країни вшановує поважних діячів або релігійні події у визначені дні року. Сприятливі дати у червні – 1-ше, 16-те, 17-те, 23-те, 30-те. Хороші дні для нових починань, колективної роботи, побудови планів на найближче майбутнє. Ці дати залишаються важливими у нашому суспільстві протягом тривалого часу. Основні дати відомі пересічному громадянину, а от інші свята треба собі нагадати. Церковні свята нагадують нам про важливість віри, про те, що світло завжди перемагає пітьму, і до цього треба йти. Вважається, що свята Богородиця своїм покровом врятувала військо давніх русичів на полі бою. Традиція ця пішла з давніх часів. Головною ціллю якого є привертання уваги населення до вчителів, а також їхньої ролі в розвитку держави. Свято акцентує увагу на тому, що щоденне харчування вимагає уваги й усвідомленості.