Нові зарплати поліції. На що сподіватися далі?


Як Ви можете охарактеризувати криміногенну ситуацію в Києві? Я побачив, що в Києві за рахунок навантаження, великої кількості реєстрацій дуже багато тих же майнових злочинів: квартирних крадіжок, незаконного заволодіння транспортними засобами, крадіжок з автотранспорту, кишенькових крадіжок. Загалом у Києві та по Україні є хороша тенденція: при зменшенні кількості зареєстрованих злочинів збільшується кількість розкритих злочинів. Нам вдалося збити вал злочинів щодо незаконного заволодіння автомобільним транспортом. 23. При цьому колегія суддів зазначає, що питання щодо подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону № 2262-ХІІ, крім пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, регулює Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затверджений постановою Правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 N 3-1 «Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Порядок №3-1). 16. Так, на скільки підвищать зарплату поліції у 2023 році частиною третьою статті 63 Закону № 2262-ХІІ визначено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції та податкової міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, на скільки підвищать зарплату поліції у 2023 році підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

2021 19. Кабінет Міністрів України постановою від 13.02.2008 № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. № 393» затвердив Порядок № 45, який визначає алгоритм дій, який повинні вчинити, зокрема територіальний орган Пенсійного фонду України та державний орган, з якого осіб, faks.us яким призначено пенсію відповідно до Закону № 2262-ХІІ було звільнено із служби, для реалізації перерахунку раніше призначених пенсій. Та людей, яким просто бракує грошей, щоб купити подарунки родичам до новорічних свят, можна зрозуміти. В аеропорту “Жуляни” також було виявлено ряд фальшивих довідок, відкрито більше 100 кримінальних проваджень, вже є особи, яким оголошено про підозру. Буквально минулого тижня оголосили підозру лікарям, медичним працівникам, які займалися цією незаконною діяльністю. Необхідно підвищувати заробітну плату працівникам, покращувати соцпакет. З чого було підвищувати? Взагалі, все позитивне, що було в поліції Києва, я хочу залишити і розвивати. Чи всі працівники поліції Києва вакциновані? Новий штат патрульної поліції вийшов на вулиці Києва 4 липня. З новим керівником Шевченківського райуправління поліції (а саме на території цього району скоється чи не найбільше “кишенькових” крадіжок) ми почали більш ретельно відпрацьовувати нові підходи до профілактики таких злочинів.

В принципі, зараз сплеску цих злочинів немає, але об’єктивно розуміємо, що на руках у людей зброї дуже багато. Зараз тенденція щодо зменшення таких випадків, бо багато почали про це говорити, на скільки підвищать зарплату поліції у 2023 році інформувати, що особу буде притягнуто до кримінальної відповідальності за використання підробленого сертифікату. Як Ви особисто ставитися до можливості звільнення від кримінальної відповідальності тих, хто має підроблені сертифікати, не використовує їх та хоче вакцинуватися? Найбільше я хочу, щоб у них піднялася зарплата слідчого в Україні, і найбільше цього хоче і президент. Так працює будь-яка структура: керівник хоче працювати з тими людьми, яких він знає як досвідчених, професіональних. Так. Поліцейський не зобов’язаний це робити, але нормальний підхід – разом з посвідченням показати і сертифікат – “будь ласка, у нас все є”. Так от, ці зібрані адміністративні матеріали потім скеровують до суду. Вони повернуться до цього ремесла. Але проєкт Держбюджету до Верховної Ради надійшов з показником 30 млрд на фонд заробітної плати. Але хочу роз’яснити, ще це були просто такі короткі інформаційні кампанії, щоб привернути увагу людей. Як ви вважаєте, чи реально, щоб Верховна Рада його підтримала після того, як не дала гроші на підвищення зарплат?

Доступний місцевим мешканцям в режимі 24/7. І, що важливо, саме в сільській місцевості, де групи райвідділів можуть довго доїжджати на виклик через великі відстані між населеними пунктами чи особливістю рельєфу. Люди, які на життя заробляють саме крадіжками, після розмови з поліцейським чи навіть засудження не підуть далі працювати умовно на завод. При цьому, суд касаційної інстанції не має права встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені у рішенні або постанові суду чи відхилені ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, збирати чи приймати до розгляду нові докази або додатково перевіряти докази. Нещодавно розмовляв з одним політологом і почув від нього, що непопулярно в нашому суспільстві порушувати питання підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні зарплати поліцейським. Заздалегідь проводимо превентивні заходи, все залежить від ситуації. Ми постійно проводимо відпрацювання, виявляємо та вилучаємо зброю. Коли ти постійно звертаєш увагу, робиш акценти, люди розуміють, що в цьому напрямку треба робити більше. Як поліції протидіяти злочинам, які скоюють люди ромської національності, і при цьому не наразитися на звинувачення в нетолерантності за національною ознакою? В цьому році вилучили 211 одиниць – кулемети, автомати, карабіни, пістолети, саморобну зброю, гранати, патрони. Згідно зі статтею 1 Закону України «Про Національну поліцію» Національна скільки заробляє поліція в Україні України (поліція) – це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.


Leave a Reply