100 грамів від Азарова


Але в цьому питанні проблема глибша. При цьому він додав: «Я розумію невдоволення поліцейських. Зауважу, http://jasaborsumurjakarta.com/%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0 керівники Нацполіції, структурних та територіальних підрозділів підвищення зарплат не отримають», – сказав він. 34. Зміст наведеної норми пункту 3 постанови № 103 свідчить про те, що нормотворець пов`язав перерахунок пенсій відповідній категорії осіб, які отримують пенсію за Законом № 2262-ХІІ з 01.01.2016 із складовими грошового забезпечення поліцейського, у тому числі щомісячними додатковими видами грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення), які фактично виплачувались поліцейським у січні 2016 року, оскільки пов`язав їх із сплатою єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування саме за січень 2016 року. 41. Водночас, Верховний Суд звертає увагу на те, що положення пункту 1, 2 постанови № 103 та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку № 45 у період їх чинності не поширювались на осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), пенсія яким призначена за нормами Закону № 2262-ХІІ, оскільки ними було врегульовано механізм перерахунку пенсій, призначених до 01.03.2018, крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), скільки заробляє поліція в Україні на які поширювались положення пункту 3 постанови № 103 та затверджена у додатку 3 до Порядку № 45 форма довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій для осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), яка є чинною та містить повний перелік видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Про це повідомляє пресслужба Міністества внутрішніх справ. Однак, крок за кроком, ми це отримаємо. Впродовж минулого року ми знаходили можливості покращувати ситуацію із додатковими виплатами: поліцейські отримували матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, гроші надходили і на оздоровлення. Зрозуміло, що тарифний коефіцієнт збільшується із підвищенням кваліфікації. Законом України «Про основи національного спротиву», який набрав чинності 1 січня 2022 року, розширено повноваження Національної поліції України як суб’єкта забезпечення національної безпеки, що входить до складу сектору безпеки і оборони. Офіційний Київ відреагував на пояснення Будапешта його відмови від проведення вишколу українських військових бажанням “рухатися до миру, а не до війни”. Нещодавно продивлявся соцопитування і від центру Разумкова, і від R&B (це соціологічна фірма Партії регіонів). Тобто це означає, що всі бюджетники недоотримають кошти. І якщо він суттєво занижений, зрозуміло всі в країні, починаючи від бюджетників, недоотримають те, що їм належить за діючими законами. Це і є парадокс правління діючої влади, яка тільки на словах розповідає, що буде долати бідність. Це ж не лише питання підвищення заробітної плати, а й розвитку служб, що входять до її складу. Ігор Клименко наголосив, що питання підвищення зарплат співробітникам Нацполу – надскладне питання.

І цю практику ми будемо продовжувати», – підсумував Ігор Клименко. Разом із тим в Україні ми маємо таке ганебне явище як бідність серед працюючих. За даними ООН (визначає міру бідності 160 країн) в Україні майже 80% українців знаходяться на межі бідності. На ті готові особові справи на майже 1000 квартир – десь 1,2 млрд гривень. Коли був у Польщі весь час задавав собі питання: чому там люди отримують майже в п’ять разів більше, ніж в Україні, але ціни на продукти там втричі менші ніж у нас? Крім того уряд продовжує грубо порушувати закон про оплату праці, де написано, що зарплата слідчого в Україні працівника першого тарифного розряду (а всі бюджетники за єдиною тарифною сіткою отримують) повинна бути більше мінімальної зарплати. А з 1 січня уряд встановив прожитковий мінімум у розмірі 1073 грн. В липні за оцінками Міністерства соцполітики, прожитковий мінімум для працюючого складав більше 1180 грн. Так от с першого січня зарплатня працівника першого розряду – 773 грн, а мінімальна зарплата слідчого в Україні – 1073 грн. В лютому виповнюється два роки з моменту підписання Віктором Януковичем свого першого президентського указу. Поліцейський обов’язково матиме гідну зарплату за достойну цілодобову службу заради свого народу. Вже в січні збільшення заробітної плати на 5 відсотків отримають 14 категорій поліцейських.

Першу підвищену зарплатню вони отримають вже наприкінці січня. Ми виходили із того “живого” мільярду, який вже маємо. А вже в 2022 році зарплата слідчого в Україні поліцейського на 15% менша, ніж середня зарплата у цивільних. Останній раз він переглядався в 2000 році. Чиновники запевняють, що складності – технічні , але, за інформацією РБК-Україна, фонду не вистачає близько 12 млрд гривень, щоб профінансувати пенсійні виплати в 2018 році. 2021-го – 13 321. Трохи у нас пригальмувалося у “ковідному” році. Так, ми знайомі, звісно. Так, спілкуюсь. Не з усіма, але з організаторами масштабних акцій – обов’язково. Не пришел код? Отправить еще раз Обратиться в службу поддержки. Фізично ми не можемо до кожного громадянина приставити поліцейського для перевірки – люди в перше чергу повинні бути свідомими і не наражати себе та інших на небезпеку. Заборгованість утворилася ще до 2014 року із-за недостатнього планування коштів з держбюджету”, – пояснив чиновник. “Є наша позиція, є рекомендація бюджетного комітету Верховної ради по списанню цієї позики (мова про 48 млрд гривень, – ред.). Але ми бачимо, що наслідками цієї боротьби стало те, що кількість бідних, злиденних людей в Україні тільки збільшилась.