Головне управління Національної поліції в Житомирській області


Чого не було 2020 року. Також частина працівників 2020 року отримала “ковідні” виплати єдиним платежем одразу за півроку, оскільки заробляє поліцейський в Україні на цю статтю видатків кошти нам виділялися не щомісяця. Голова Нацполіції Ігор Клименко: Якщо кошти на підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні зарплат поліцейським не надійдуть, то доведеться знімати гроші з грудня. У деяких телеграм-каналах розганяється інформація про те, що міністр просив керівництво Нацполіції довести до особового складу, підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні що мають намір підвищити заробітну плату цього року, але чомусь не довели. Деякі співробітники й співчуваючі почали розганяти в соціальних мережах і телеграм-каналах інформацію, що хтось десь не хоче працювати і погрожує “італійським страйком”. Якщо бути точним – це десь 44 тисячі особового складу, тобто менше 40% персоналу. Щорічно вони отримували премію обсягом у щомісячну зарплату, а торік їм дали не більше тисячі гривень. Частина йде просто. Як правило, шукають інші місця, де не лише більше платять, а й є більш-менш нормований робочий тиждень. Ми б “витягнули” підвищення в 10% лише для однієї з цих категорій.

Я вже раніше розповів, що, крім патрульних та спецпризначенців, ми піднімаємо з січня зарплати і для інших категорій працівників. З лютого, як повідомив міністр, підвищення мають отримати решта категорій поліцейських. На “ковідні” мають право всі поліцейські незалежно від підрозділу, в якому вони несуть службу? Як ви ставитеся до законопроєкту про те, що поліцейські мають можливість підробляти? При цьому ви маєте рацію, коли кажете, що зараз у поліцейських найнижча зарплата серед правоохоронців. Наприклад, у 2021 році середня зарплата у цивільному секторі зрівнялася з середнім грошовим забезпеченням поліцейських. Тобто, різниця між зарплатою у цивільному секторі й поліцейського становила 60%. Тоді поліцейський вмотивовано йшов на службу. Тобто, різниця в 51 млрд грн. Для справедливої індексації потрібно близько 2,5 млрд на рік. Забезпечення 145 мільйонів за старими договорами та близько 50 млн на розвиток цієї програми. Враховуючи надбавки, зазначені у проєкті, провладні законодавці не пояснюють, як вирахували розмір зарплати (близько 30 тис. Група депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт про прив’язку зарплати поліцейських до 10 прожиткових мінімумів.

Зарплатний мінімум у розмірі 12405 грн – це та критична точка, з якої уряд має здійснювати нарахування зарплати поліцейським. Згідно з документом, якщо під час заходів із протидії агресії РФ чи під час бойових дій, військовий, який має право на отримання винагороди, загинув, члени його сім’ї можуть одержати грошову допомогу. Щоб це зрозуміти, потрібно уважно ознайомитися із Законом про Державний бюджет України на 2022 р., де у прикінцевих положеннях передбачений такий механізм підвищення зарплати: «Уряд за підсумками перевиконання загального обсягу акцизного податку з вироблених в Україні та з ввезених на митну територію України спирту, тютюну та тютюнових виробів, рідин, підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні що використовуються в електронних сигаретах, визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету на I квартал 2022 р., має підготувати пропозиції стосовно внесення змін до цього Закону щодо збільшення видатків МВС на грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських». Для створення адекватних матеріальних умов та належного виконання поліцейськими своїх обов’язків я зареєстрував законопроєкт про внесення змін до ст. 94 Закону України «Про Національну поліцію» щодо збільшення грошового забезпечення поліцейських (№6506). Тоді мінімальна зарплата поліцейського була 6 300, а збільшили її до 8 тисяч. Вказівка була максимально забезпечити потреби працівників у межах фінансування. 2022 року. Така ситуація була у 2017 році.

Імітували розстріл цивільних: слідчі Нацполіції повідомили про підозру полоненому військовому рф 2021-го – 13 321. Трохи у нас пригальмувалося у “ковідному” році. Якщо говорити про перспективу, то, звісно, хотілося б у цьому році придбати 2000 квартир, але на це потрібно щонайменше 2 млрд грн. Ідеться про 319 млрд грн. Додаткові кошти на підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні вирішили залучати з акцизів та зі штрафів за порушення ПДР. Міністр заслуховував фінансову службу МВС, яка відповідає за розподіл коштів і знає, що всі виділені на Нацполіцію кошти витрачено, жодних залишків у нас на кінець року не було. Коли всі кажуть, підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні що реформа не вдалася, я питаю, чи є побори на дорогах у тих масштабах, як були? А дізнавач – це в принципі головна людина разом із дільничним чи поліцейським офіцером громади у сільській місцевості. Ми ж маємо максимально якісно відібрати людей із тих, хто приходить. Ми ж розуміємо, що молодь із сіл виїжджає до міст. Це ж не лише питання підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні заробітної плати, а й розвитку служб, що входять до її складу.