Президент України є гарантом державного суверенітету


Free photo beautiful happy girl in fashionable, romantic outfit on bright gradient purple-blue Повноваження Верховної Ради України не можуть бути достроково припинені Президентом України в останні шість місяців строку повноважень Верховної Ради України або Президента України. Слід зауважити, http://darkphoenixstudio.com/forum/profile/nereidalymburne/ що згідно із ч.2 ст.19 Конституції України, Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Залучати до роботи в нічний час осіб з інвалідністю можливо тільки за їх згоди і при умові, що така робота не суперечить медичним показанням (ст. 55 КЗпП України). Відповідно до ст. 50 КЗпП нормальна тривалість Норми тривалості робочого дня на 2023 рік норми тривалості робочого часу на 2023 рік лист мінсоцполітики працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Відповідно до ст. 50 Кодексу законів про працю України (КЗпП), mirachem.com нормальна тривалість норми тривалості робочого часу 2023 таблиця скачать часу не може перевищувати 40 годин на тиждень. 3 ст. 41 Кодексу законів про працю України. Я пояснив чоловікам у формі співробітників ДАІ, що керую мопедами вже з 2006 року, тобто я мав право це робити до введення змін у ПДР України у відношенні щодо мопедів і ніхто та ніщо не може в мене забрати чи обмежити це право. Отже , на підставі того, що постанову про притягнення мене до адміністративної відповідальності було виписано інспектором ДПС, який склав протокол, а не інспектором адмінпрактики, тобто одна й та ж посадова особа склала протокол та притягнула мене до адміністративної відповідальності ,незважаючи на мої заперечення та наявні докази моєї невинності, такий розгляд справи не може вважатися об’єктивним та неупередженим, оскільки інспектор ДПС прямо зацікавлений у тому, щоб оштрафувати водія за любих обставин.

snow covered field Водночас позивач просив суд стягнути з відповідача 52 000,00 грн витрат на правову допомогу, зазначаючи, що 10 000,00 грн буде сплачено позивачем після отримання компенсації від роботодавця за рішенням суду, згідно з додатковою угодою № 1 до договору про надання правової допомоги, оскільки у позивача відсутні кошти. Тобто, вимоги п.2 ПДР («ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА ВОДІЇВ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ» 2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі: web page ) , порушення якого мені інкримінувалося , ніяким чином не можуть відноситись до мене , оскільки , по-перше , фактично ,на момент звернення до мене інспектора Башенко Є.В. Районні та обласні ради, обрані до набуття чинності цією Конституцією, здійснюють визначені нею повноваження до сформування нового складу цих рад відповідно до Конституції України. Абзац частини третьої статті 50 набирає чинності з 01.01.2019 – див. № 553-IX від 13.04.2020, ВВР, 2020, № 19, ст.126 – додатково див. Напроти будинку № 74 «а» мене зупинили люди (троє) у формі співробітників ДАІ.

Такі дії співробітників МВС порушують моє конституційне право володіння , користування та розпорядження своєю власністю, згідно ч.4 ст.41 Конституції України : ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Цього права мене також було позбавлено . При складанні даного протокола мені не було роз’яснено моїх прав ,згідно ст.63 Конституції та ст.268 КУпАП , під моральним тиском декількох інспекторів я підписав протокол , а у графу «пояснення» був вимушен під диктовку с-нта Башенко Є.В. 19.10. 2012 р. посадовою (службовою) особою відповідача ІДПС роти ДПС Донецького МУ сержантом міліції Башенко Євгеном Володимировичем складено протокол АА2 №783111 про адміністративне правопорушення п.2.1 «а» та 30.2 ПДР України та винесено постанову в справі про адміністративне правопорушення АН1 № 169344 передбачене ч.1 ст.126, та ч.6 ст.121 КУпАП у вигляді штрафу у розмірі 425 гривень, щодо мене. По суті пред’явлених с-нтом міліції Башенко Є.В. Вищеозначені дії співробітника міліції с-нта Башенко Є.В. 3. с-нт Башенко Є.В. Таким чином , посадова особа – інспектор ДПС с-нт Башенко Є.В. Інспектор ДПС с-нт Башенко Є.В. «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 20 серпня 2015 року № 727 та визнання таким, що втратив чинність наказу Міністерства фінансів України від 14 березня 2013 року № 395», розроблений з метою приведення положень Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, податкового, графік роботи на 2023 рік в Україні скачать валютного та іншого законодавства платниками податків – юридичними особами та їх відокремленими підрозділами, затвердженого зазначеним наказом, у відповідність до Закону № 466-IX та інших нормативно-правових актів, та запровадження єдиного порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань податкового, валютного та іншого законодавства всіма платниками податків (як юридичними особами так і фізичними особами).

Також я пояснив їм , що згідно із вимогами Міжнародної Віденської Конвенції , мій мопед (та мопеди взагалі) не буде вважатись механічним транспортним засобом , доки його (мопед) офіційно не прирівняють до мотоцикла, а ця процедура в Україні наразі не здійснена. ’явив незаконні вимоги, незаконно заволодів моїм власним майном (мопедом), направив його евакуатором на арендований комерційною структурою штрафмайданчик , що по документах належить ДП МВС «Донбасс-Інформ-Ресурси» , безпідставно склав у моєму відношенні протокол про адміністративне порушення , притягнув мене до адміністративної відповідальності за правопорушення , яких я не вчиняв. До того ж , саме власник транспортного засобу має пріоритетне право вибору куди доставляти його транспортний засіб у разі заборони експлуатації : до себе у гараж або на будь-яку стоянку , тощо. Виявлення за результатами такого оцінювання невідповідності судді займаній посаді за критеріями компетентності, професійної етики або доброчесності чи відмова судді від такого оцінювання є підставою для звільнення судді з посади.