Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області


Якщо держава не має грошей: реально чи нереально? Якщо говорити про перспективу, то, звісно, хотілося б у цьому році придбати 2000 квартир, але на це потрібно щона сколько повысят зарплату полиции в 2023 годуйменше 2 млрд грн. Моя мета: ВВП України – 2 трильйони доларів, середній прибуток на душу населення – 2000 доларів, а пенсія – 500 доларів. Два простих і зрозумілих податки: 5% з покупки – які будуть платити всі (і фізичні, і юридичні особи) при покупці товару та послуги; 10% соціального податку, які ви платите, коли отримуєте прибуток або зарплату. Як ви вважаєте, чи реально, щоб Верховна Рада його підтримала після того, як не дала гроші на підвищення зарплат? Справедливість – це коли у громадян України є гроші. За рахунок грошей ми вирішимо 99% проблем громадян України. За вашою інформацією, чи можливе таке відділення в майбутньому? За системою «5.10» в Україні кожен зможе розраховуватися будь-якою валютою, не витрачаючи час і не втрачаючи на обміні. У ній гнів через нездатність російських військових запобігти українським ударам по російських стратегічних авіабазах, розташованих на відстані понад 450 кілометрів від українських позицій, переважив похвалу за останню серію ударів по Україні.

В Україні при системі «5.10» жити, працювати і робити бізнес стане вигідніше, ніж сколько зарабатывает полиция в Украине Європі і США, тому гроші зі всього світу попрямують в Україну. На її рахунок Кабмін переказує гроші. Громадяни та підприємства, звільнені від чиновницьких обмежень, будуть мати право перераховувати власні гроші в будь-яку точку світу. Громадяни отримають доступ до дешевих іноземних кредитів і самі, без участі Нацбанку, будуть вибирати, у кого їх брати на найвигідніших умовах. Громадяни країни отримають привілеї: на всіх іноземних підприємствах, що працюють на безмитній території України, 90% робітників і службовців повинні бути громадянами України з зарплатою не менше $10 на годину. Податковий рай – це створення найкращих умов для збагачення українців і ідеальних умов для руху грошей, товарів, послуг і людей на території України. Гроші з усього світу надійдуть в Україну, тому що Податковий рай і система «5.10» – це найвигідніші умови для економіки України і її громадян. Податковий рай забезпечить громадян України високими пенсіями та доходами. 1. Відновити справедливість і звільнити громадян України від грабіжницьких податків, поборів, хабарів і чиновників. Експорт та імпорт товарів звільниться від обмежень, що призведе до збільшення їхнього обсягу. Україна – Податковий Рай для людства, ідеальна країна для інвесторів, підприємців і громадян, що призведе до масового збагачення простих громадян України.

Обмеження дій Нацбанку і глобальна свобода працювати з надійними світовими банками на свій розсуд, що дозволить кредитувати економіку, підприємництво і громадян України. Завдяки системі «5.10», Україна стане країною, де вигідно жити і працювати! Громадяни України можуть бути найзаможнішими в світі, Золота Україна має бути Податковим Раєм із системою «5.10»! Гроші мають бути доступними всім громадянам України. Як ви ставитеся до законопроєкту про те, що поліцейські мають можливість підробляти? З лютого, на сколько повысят зарплату полиции в 2023 году як повідомив міністр, підвищення мають отримати решта категорій поліцейських. Я вже раніше розповів, що, крім патрульних та спецпризначенців, ми піднімаємо з січня зарплати і для інших категорій працівників. Про що, наприклад, йдеться? Коли ви написали пост про підвищення в першу чергу зарплат патрульних і спецпризначенців, було враження, що саме ці категорії виділили, тому що, не дай Боже, будуть якісь акції протесту – і саме їм на сколько зарабатывает полицейский в Украинеулицях доведеться приймати рішення, чи варто ставати на бік влади. Зрозуміло, що зараз головним є питання підвищення зарплати всім поліцейським.

Але якщо неможливо забезпечити достойне грошове забезпечення, ми маємо надати поліцейським за власним бажанням та в законний спосіб можливість додаткового заробітку. Але сподіваємося, що вистачить коштів і на лізинг. Затримка не в нас, а в “Державній іпотечній установі”, яка мала б купити для поліцейських квартири та передати нам у лізинг. І забудовники чекають, бо ми тримаємо ці квартири. І коли будинок тільки збудований, ми одразу “забиповышение зарплаты полиции в 2023 году в Украинеаємо” там квартири та просимо почекати поновлення лізингової програми. І ми на це першочергово розраховуємо. Вища справедливість – це забезпечення старшого покоління пенсіями у розмірі $200-$500. Законодавче забезпечення та унормування права на вільну купівлю стрілецької зброї (та унормування її застосування). Яка сума потрібна, щоб розблокувати цю програму і коли її планують виділити? Для того, щоб держава була спроможною сплачувати пенсії на рівні $200-$500, річний ВВП України має становити мінімум 1 трильйон 200 мільярдів доларів США. На проведення поліцейської реформи ще в 2017-му році з бюджету було витрачено майже 26 мільярдів гривень.