Карательный отряд, пеший патруль в наказание и нищенская зарплата: исповедь патрульных полицейских Харькова


на скільки підвищать зарплату поліції у 2023 році https://forum.kh-it.de/profile/tresalindley64/.

Парадокс альтернативного проєкту «Слуг народу» №6506-1 Про внесення змін до ст. 94 Закону України «Про Національну поліцію» щодо осучаснення розміру грошового забезпечення поліцейських полягає в тому, що вони хочуть встановити мінімальний посадовий оклад поліцейських на рівні, не меншому ніж 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, крім курсантів (слухачів) вищих навчальних закладів. Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону. Це, підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні за інформацією ДПС, тільки за два останніх місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн», підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні – додав глава МВС. На ній присутні міністр МВС Арсен Аваков, його заступник Катерина Згуладзе, а також президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Діяльність поліції спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України згідно з законом.

olympus З кадрами є проблема: молоді співробітники цікавляться, де в правоохоронних структурах краще працювати, де краща заробітна плата – тому мотивувати людей працювати в поліції досить важко. Це означає, що відповідно до головного фінансового документа країни, перерахунок зарплат поліції може відбутися не раніше ніж влітку 2022 р., адже за такі зміни потрібно ще проголосувати у Верховній Раді. Ігоре Володимировичу, аж ніяк не всі чекають можливого підвищення, чимало людей йде з поліції в інші правоохоронні органи. Києві та Севастополі (далі – головні управління Пенсійного фонду України) про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку (далі – списки), та надсилає відповідну інформацію Міноборони, МВС, Національній поліції, Мін`юсту, Мінінфраструктури, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, ДФС, Управлінню державної охорони, Адміністрації Держспецзв`язку, Адміністрації Держприкордонслужби, ДСНС, Службі судової охорони (далі – державні органи). Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України. Певною мірою я згоден, можливо, просто потрібен час, щоб звикнути до нової розмітки, зрозуміти, для чого це.

Тобто це означає, що всі бюджетники недоотримають кошти. Особливо актуально це виглядало на тлі подій в Казахстані. Проте жоден із запропонованих механізмів МВС, Нацполіції та керівної партії сьогодні не гарантують стабільної зарплати правоохоронцям – тієї, на яку вони заслуговують, враховуючи всі професійні ризики, результати роботи та критерії відповідальності. Головний підхід – підвищувати зарплати й виплати необхідно системно й планово, базуючись на досягненні конкретних результатів роботи. Згідно зі статтею 22 Бюджетного кодексу України головний розпорядник бюджетних коштів розробляє план своєї діяльності, здійснює управління бюджетними коштами в межах встановлених йому бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі. Наприклад, одна з таких обов’язкових виплат – індексація грошового забезпечення залежно від рівня інфляції. Офіційний Київ відреагував на пояснення Будапешта його відмови від проведення вишколу українських військових бажанням “рухатися до миру, а не до війни”.

Ще до введення “червоної зони” ми виявляли підроблені сертифікати, зроблені, зокрема, аби виїхати за корд зарплата 2023он. Але ми бачимо, що наслідками цієї боротьби стало те, що кількість бідних, злиденних людей в Україні тільки збільшилась. Это своеобразная “губа” для сотрудников ПП – на нее попадают те, кто чем-то провинился, по мнению отдела мониторинга. Это подразделение создавалось в помощь патрульным, а на деле оказалось карательным инструментом. В конце календарного года патрульные могут получить социальную или материальную помощь (что-то наподобие тринадцатой зарплаты), но от чего зависит размер выплаты и кто ее получит, неизвестно. В Национа скільки підвищать зарплату поліції у 2023 роцільной полиции в конце июня этого года сообщали, что затраты на сотрудников МВД ниже, чем в других правоохранительных ведомствах, а в случае повышения в стране зарплат ведомство не сможет обеспечить достаточного финансирования. В конце 2021 года сотрудники Национальной полиции не получили 13-ю зарплату и надбавки за работу в условиях эпидемии COVID-19, писали “Українські новини”. Глава Национальной полиции Игорь Клименко заявил 5 января, что зарплата правоохранителей “должна быть соразмерной рискам”. На сайте патрульной полиции Украины указано, что зарплата патрульного начинается с 11,2 тыс. Министр внутренних дел Украины Денис Монастырский 14 сентября обещал потребовать повышение заработной платы для полицейских. Он начался на прошлой неделе, раньше, чем в других городах Украины. Он сообщил, что правительство уже выделило полиции деньги для поэтапного повышения зарплат с января.


Leave a Reply