Руководитель полиции Киева: Люди с пониманием относятся к карантинным ограничениям, конфликтов как таковых нет


Експертизи, які ще не завершилися, зарплата слідчого в Україні прояснять ситуацію? Проясніть ситуацію з можливістю оскарження складених протоколів в судових інстанціях. Звернутись до суду для оскарження рішень – право кожного громадянина. Минус в том, что тебе отдадут приказ бить простых людей, которые просто хотят жить лучше и митингуют ( имеют право ), а ты как послушная собачка будешь выполнять. Також із лютого відновлять право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло. 27. Верховний Суд наголошує на тому, що заява пенсіонера та додані до неї документи, які дають право на подальше підвищення зарплати поліції у 2023 році в Україні пенсії (довідка про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій), є підставою для перерахунку раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за Законом № 2262-ХІІ, проте за умови, якщо її видача державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено Порядком № 45, обумовлена зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв`язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Зміни до ПДД, зокрема, нова розмітка, зарплата слідчого в Україні викликає певне обурення водіїв, бо багатьом вона не зовсім зрозуміла, і вони її ігнорують (заборону виїжджати на розмітку на перехрестях, що провокує затори).

З новим керівником Шевченківського райуправління поліції (а саме на території цього району скоється чи не найбільше “кишенькових” крадіжок) ми почали більш ретельно відпрацьовувати нові підходи до профілактики таких злочинів. Щодо цього кримінального провадження ще триває досудове розслідування. Які кадрові зміни вже були і ще будуть? Звісно, є люди, на яких я опираюся, і певні кадрові зміни вже відбулися – змінено 8 керівників з 10 районних управлінь. Звісно, остаточне рішення по справі прийме тільки суд, але процес триває. Так, спокус багато, але внутрішня безпека працює на упередження та виявлення нечесних на руку поліцейських. Над цим постійно працює міністерство, керівництво Нацполіції, ведуться перемовини з народними депутатами, профільними комітетами. Над цим працює не тільки скільки заробляє поліція в Україні Києва, а і Нацпол, і департамент карного розшуку, інші підрозділи. Це заслуга кожного поліцейського, який працює в нашій системі. Так працює будь-яка структура: керівник хоче працювати з тими людьми, яких він знає як досвідчених, професіональних. Можливо, мене ще мало хто знає в обличчя. У телеграм-каналах і соцмережах активно поширюється інформація про те, що поліцейські масово звільняються, а ті, хто не пішов, просто саботуватимуть свої обов’язки.

Ми ж маємо максимально якісно скільки заробляє поліцейський в Україніідібрати людей із тих, хто приходить. Як Ви будете мотивувати своїх підлеглих якісно виконувати свою роботу? З кадрами є проблема: молоді співробітники цікавляться, де в правоохоронних структурах краще працювати, де краща заробітна плата – тому мотивувати людей працювати в поліції досить важко. Цікаво, що чим кращим було матеріальне становище респондентів, тим вищу довіру до правоохоронних органів вони висловлювали. Наприклад, це те, на що мене націлював міністр при призначенні: підхід до розкриття масових, найпоширеніших злочинів. Незважаючи на те, що це стандартна практика, зарплата слідчого в Україні суми позик стали більше, ніж зазвичай. Взагалі, все позитивне, що було в поліції Києва, я хочу залишити і розвивати. Є ряд кримінальних проваджень, які є у слідчих Києва, супроводження – в управлінні стратегічних розслідувань, а прокуратура здійснює процесуальне керівництво. В управлінні я змінив тільки двох заступників по основних напрямках. Їм виплачується зарплата слідчого в Україні, що складається з двох частин. До кінця року ПФ може не вистачити близько 12 млрд гривень для виплати пенсій, пояснив РБК-Україна високопоставлений урядовий чиновник, що побажав залишитися не названим. РБК-Україна в ПФ повідомили, що протягом першого півріччя власні доходи перевищили 95 млрд гривень.

Разом з тим, за словами Шамбіра, розглядається можливість списання “історичного” боргу ПФ перед Держказначейством у розмірі 48 млрд гривень. У 2020 році ми отримали два транші на загальну суму 4 млрд 239 млн і виплатили їх 93 422 співробітникам Нацполіції. Для підготовки керівників середньої та вищої ланки Нацполіції створили спеціальну програму «Лицарі честі», ініційовану ексочільницею Нацполіції Хатією Деканоідзе при Київській школі економіки. Для нас неважливо, особа якої національності скоює злочин. Для киян це без перебільшення важливе питання. Ні, це інші держави, які виявили бажання надати свою допомогу. Наприкінці року поліцейські отримували інші виплати, які вважали 13-ю зарплатою. Якщо звичайне чергування раніше було добу через три, то в останнє півріччя поліцейські змушені були працювати добу через дві. Наприклад, при демонтажі МАФів за необхідністю поліцейські присутні для забезпечення правопорядку. Згідно з даними Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції, у 2020 р. загальний рівень некомплекту поліцейських в Україні становив 17,1%. У 2021 р., коли випробовування терпіння перейшло межу, кадрову нестачу відчули в усіх областях.


Leave a Reply