«Спишь ночью, а тебе $500 прилетели». Учимся у продвинутых белорусов зарабатывать и копить деньги


Позивач звернувся до суду, зазначаючи в своїй заяві про незаконність зменшення учасникам бойових дій розміру щорічної одноразової виплати до 5 травня у 2022 році з 9 670 грн. Серед вимог його позову – визнати протиправним та нечинним Постанову Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 р. №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» в частині осіб, які віднесені до учасників бойових дій. Якби його запровадили в перші дні – логічно, але зараз і так все працює, то ж сенс який? Наступного дня в обідню перерву Олексій, набравшись сміливості, йде до керівництва просити підвищення зарплати військовим 2023 на посаді, але отримавши відмову від керівництва він ображається і розмова переходить у бійку під час якої Олексій розбиває монітор від комп’ютера. Це інтервʼю не є компліментарним діалогом з людиною «при посаді» (як зазвичай записують чиновників рівня Стефанчука), але відвертою прямою розмовою про роботу Ради під час великої війни.

Віддамо належне: під час великої війни Стефанчук зумів забезпечити безперервну і доволі продуктивну роботу головного законодавчого органу. Почнемо з актуального. За умов воєнного стану Верховна Рада працює доволі ефективно, гріх жалітися – 24 засідання (проти 37 за аналогічний період тминулого рокЗарплата військовим у 2023 році в Україні), затверджено багато важливих законів. Російська федерація, військово-політичне її керівництво, мають одним із пунктів напрямків атак центри прийняття рішень в Києві, до яких, безперечно, підняття зарплата військовим останні новини належить і Верховна Рада. Паралельно Верховна Рада ратифікувала Рамкову міжурядову угоду між Україною та Великобританією щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-морських сил Збройних сил України, про що президент Зеленський домовився з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном ще влітку. Окрім того, для військовослужбовців, які підписують свій перший контракт зі Збройними силами України, передбачена одноразова грошова допомога. «зрівнялівку» в оплаті праці працівників, які отримують зарплату на рівні «мінімалки». Окрім того, мобілізовані мають право отримувати грошове забезпечення в повному обсязі, враховуючи всі надбавки та премії, на рівні військовослужбовців-контрактників відповідно до посад і зарплата військових 2023 таблиця звань. Каждый офицер – от командира роты и выше – имеет право обзавестись военной прислугой (sahayak). Индийский офицер имеет право на дополнительное заочное образование, оплачиваемое государством. Сохранятся в новом году и положенные льготы, в частности право на бесплатное санаторно-курортное лечение, социальные проездные и т.д.

А если его родители проживают за границей, раз в год в течение службы он имеет право на 21-дневный отпуск для посещения родных. Ще раз повторюю: ми працюємо збалансовано, оцінюючи наші потреби. Но Артему как раз нравится вникать во все новое. А также будут отдельные начисления в случае, если человек пострадал во время службы. Лейтенант получает около $1200, и армия все время жалуется на низкие зарплаты офицеров низшего звена. За рішенням Голови Служби зовнішньої розвідки України атестування військовослужбовців може бути проведено також в інші строки або з інших підстав, ніж передбачені цим пунктом. Хоча ні, стріми вже також є. Перші пару місяців це реально працювало, підняття зарплата військовим останні новини а зараз знов – хіба стріми із зали не роблять. Один із головних авторів передвиборчої програми Володимира Зеленського «Країна мрій», Стефанчук завжди підкреслював, що є «людиною Президента». Тому я б ще раз, користуючись вашим каналом, звернувся б до деяких хайпожерів у Верховній Раді України з тим, щоб вони все-таки мали на увазі, що бажання першим висвітлити інформацію не повинно превалювати над здоровим глуздом і безпекою.

23. У відзиві на касаційну скаргу відповідач зазначає, що у зв`язку з набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06 грудня 2016 року № 1774-VIII, яким установлено розрахункову величину для визначення посадових окладів, заробітної плати працівників та інших виплат і заборонено застосовувати мінімальну заробітну плату після набрання чинності цим Законом, положення приміток Додатку 1, 14 Постанови № 704 щодо обчислення посадового окладу та окладу за підняття зарплата військовим останні новини званням у процентному співвідношенні до мінімальної заробітної плати застосуванню не підлягають. Головне, що зараз відбувається: крім деяких контрактів, усе, що ми отримуємо, ми отримуємо безплатно. Мені здається, що за нового керівництва і головнокомандувача цього вже немає. Справа в тому, що заміна слова “пенсії” на “соціальні привілеї” пропонується тут лише в назві і в кількох статтях цього закону. 2. Отримати від цього органу відмову та оскаржити це рішення, звернувшись до адміністративного суду із відповідним позовом. І друге – повернення до ініціативи щодо онлайн-голосувань. Якщо у вересні, як ви сподіваєтеся, запрацює Конституційний суд за новими правилами, підняття зарплата військовим останні новини вангую, що одним із перших запитів до КС буде звернення від парламентської опозиції щодо неконституційності закону, який в травні розширив повноваження Президента для розв’язання кадрових питань.